ITM 2022 Fuarı’nda Verimli Görüşmeler Gerçekleştirdik

ITM 2022 Fuarı’nın katılımcılarından Trützschler Group, pamuk ve yapay elyaf iplikhane hazırlama işleminde dünya liderleri arasında yer alıyor. Pazar payını artırmayı sürdüren Trützschler’in Ürün Pazarlama Müdürü Martin Dovern de fuara katılan diğer firmaların yetkilileri gibi İstanbul’da bulunmaktan memnuniyet duyduğunu dile getirdi.

ITM 2022 Fuarı’nda Verimli  Görüşmeler Gerçekleştirdik

Trützschler, pandemi döneminde başta yurt dışındaki firmalar olmak üzere tüm müşterileri için ciddi bir hazırlık süreci geçirdi. Fuara katılan müşterilerin yoğun ilgisine ve takdirine şahit olduklarını dile getiren Dovern, özellikle harman hallaç ve taraklama alanlarında yenilikler sunduklarını söyledi.

Akıllı ve sürdürülebilir çözümler üretmek vizyonuyla hareket eden Trützschler, ITM 2022’de müşterilerini mükemmel süreç verimliliği sağlayan, iplik kalitesini, üretkenliği ve otomasyonu üst seviyeye çıkaran penye makinesi TCO 21’le buluşturuyor. Müşterilerinin en önemli beklentisinin enerji tüketiminin azaltılması ve hammadde kullanımı olduğunu dile getiren Dovern, bu zorlu iş için iyi bir şekilde hazırlandıklarını belirtiyor. “Türkiye tekstil sektörü için önemli pazarlardan biri. Geçen sene Türk tekstil endüstrisi hızlı bir şekilde büyüyordu. Ayrıca büyüyen bir geri dönüşüm pazarı görüyoruz.” dedi.

Tüm firmalar gibi Trützschler de pandeminin etkilerini geride bıraktı. “Verimli bir yıl geçiriyoruz. Dünya çapında birçok sipariş aldık. Makinelerimiz her pazarda talep görüyor.” diyen Dovern, fuarın ikinci günü olmasına rağmen verimli görüşmeler gerçekleştirdiklerini söyledi. 

COMMENTS