ITMA Asia + CITME, Kasım 2023’e Ertelendi

Beijing Textile Machinery International Exhibition Co., Ltd. tarafından düzenlenen ve ITMA Services ile ortaklaşa düzenlenen ITMA ASIA + CITME’nin pandeminin devam etmesi nedeniyle 19-23 Kasım 2023 tarihine ertelendiği açıklandı.

ITMA Asia + CITME, Kasım 2023’e Ertelendi

20-24 Kasım 2022 tarihlerinde gerçekleşmesi planlanan fuar, Kasım 2023’te Ulusal Fuar ve Kongre Merkezi’nde (NECC) gerçekleştirilmeye devam edecek. Fuar sahipleri CEMATEX ve Çinli partnerler, Tekstil Endüstrisi Alt Konseyi, CCPIT (CCPIT-Tex), Çin Tekstil Makinecileri Derneği (CTMA) ve Çin Fuar Merkezi Grup Şirketi (CIEC), yeni fuarın gelecek yıl yapılacağını açıkladı.

CEMATEX Başkanı Ernesto Maurer, “Çin’deki mevcut koşullar nedeniyle, birleşik fuarı pandemi durumunun stabil hale gelmesinin beklendiği gelecek yıla ertelemeye karar verdik. Fuar, denizaşırı katılımcı ve ziyaretçilerin katılımını içerdiğinden, Asya’daki en önemli tekstil makineleri fuarına daha fazla katılım sağlamak için fuarı ertelememizin endüstrinin faydasına olduğuna inanıyoruz.” dedi.

CTMA Başkanı Gu Ping şunları söyledi: “Katılımcılarımıza, medyaya ve endüstri ortaklarımıza destekleri için çok minnettarız. Hazırlık çalışmaları sorunsuz ilerliyordu ve fuarın açılışını dört gözle bekliyorduk, ancak tüm katılımcılarımızın sağlık ve güvenliğini de sağlamalıyız.”

 

COMMENTS