Power-Heat-Set Firmasında Yeni ve Güçlü İkili Başkanlık Dönemi

Merkezi Almanya'nın Töging kentinde bulunan uzman tekstil makinesi üreticisi Power-Heat-Set firmasının Ticari Müdürü Marcus Köhler ve Teknik Müdürü Kurt Frank, 1 Ocak 2021'den bu yana firmaya liderlik etmek amacı ile bir araya geldiler.

Power-Heat-Set Firmasında Yeni ve Güçlü İkili Başkanlık Dönemi

2015 yılından bu yana Power-Heat-Set firmasının Genel Müdürü olarak faaliyet gösteren Marcus Köhler, müşteri desteği, satış, satın alma ve yönetim gibi ticari konulardan sorumlu olmaya devam edecek. Aynı zamanda kardeş kuruluş Resch Maschinenbau firmasında Teknik Müdür olarak görev yapan Kurt Frank, geliştirme, üretim ve “Technikum” (showroom) olarak tanımlanan alanlardan sorumlu olacak. Kurt Frank’in liderliği altında çalışmak üzere beş yüksek nitelikli mühendis ve ürün tasarımcısı Power-Heat-Set’teki Ar-Ge ekibine katıldı.

Marcus Köhler ve Kurt Frank konu hakkındaki fikirlerini şu şekilde ifade ettiler: “Küresel halı ve tekstil makineleri alanında faaliyet gösteren müşterilerin bireysel ihtiyaçlarına daha hızlı cevap verebilmemiz için ürün geliştirmeye ve yeniliğe yapılan vurgu bizim için çok önemli. Aynı zamanda, şu anda üzerinde çalıştığımız teknik yeniliklere daha yoğun bir şekilde odaklanmak istiyoruz, böylece bu yenilikleri müşterilerimize normalde sunabileceğimizden daha hızlı sunabilmeyi hedefliyoruz.’’

Power-Heat-Set, alanında uzmanlık, yenilikçilik, hizmet ve kalite anlamına geliyor. Elli yılı aşkın bir süredir Power-Heat-Set GmbH ürünleri, dünya çapında iplik terbiye alanında yüksek kaliteli ve verimli bir üretim süreci için garanti olarak kabul ediliyor. Bu özelliği Power-Heat-Set’i küresel halı ve tekstil endüstrisinde başarılı bir konuma taşıyor.

COMMENTS